jakie pieluchomajtki dla dorosłych

Jakie pieluchomajtki dla dorosłych wybrać?

Nietrzymanie moczu to dolegliwość, która może dotknąć każdego. Na szczęście można uwolnić się od jej przykrych konsekwencji inwestując w pieluchomajtki dla dorosłych. Łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu, wygodne i dyskretne pozwalają na cieszenie się przyjemnościami życia bez obaw o przypadkową wpadkę. Przeczytaj więcej na ten temat, dowiedz się jakie pieluchomajtki dla dorosłych będą najlepszym wyborem i poznaj opinie ich użytkowników. Zapraszamy do lektury artykułu.

Czym są pieluchomajtki dla dorosłych?

Pieluchomajtki to pieluszki jednorazowe w wersji dla dorosłych. Od tych dziecięcych różnią się przede wszystkim rozmiarem (są większe) oraz chłonnością (ta również jest większa). Nie są też tak bogato i fantazyjnie zdobione jak pieluchomajtki przeznaczone dla maluchów.

Zalety

Pieluchomajtki dla dorosłych Tena

Pieluchomajtki dla dorosłych Tena

Pieluchomajtki dla dorosłych mają sporo zalet. Można je wielokrotnie zdejmować i zakładać (np. podczas korzystania z toalety), a gdy się przemoczą – przerwać z boku i wymienić. Samo zakładanie pieluchomajtek jest dziecinnie proste. Nie sprawi Ci trudności, nawet jeśli chciałbyś założyć je nie sobie, a bliskiemu. 

Znaczna większość pieluchomajtek dostępnych na rynku jest bezpieczna. Przeważnie są to produkty apteczne lub medyczne, rzadziej – drogeryjne. Są więc wielokrotnie przetestowane, a często też certyfikowane przez uznane instytucje. Pozwalają skórze oddychać i raczej nie powinny powodować odparzeń i odgnieceń. Możesz je kupić nawet dla osoby leżącej w łóżku. 

 

Ranking najpopularniejszych pieluchomajtek dla dorosłych 2017: TOP 8

 

Dobre pieluchomajtki dla dorosłych są bardzo wygodne. Dobrze trzymają się ciała, nie zsuwają się i nie gniotą. Sprzedawane są w różnych rozmiarach oznaczanych cyferkami (najmniejsze to „jedynki”, a największe piątki). Jeśli zainwestujesz w odpowiedni rozmiar nie musisz obawiać się o to, że pieluchomajtki spadną lub będą za ciasne.

Choć pieluchomajtki poleca się osobom leżącym to można w nich wykonywać proste, codzienne czynności. Niektóre modele z wyższej półki nadają się nawet do uprawiania sportów. Pampersy dla osób dorosłych są dyskretne i niewidoczne pod ubraniem o średniej grubości, bez obaw można będąc w nie ubranym przysłowiowo „wyjść do ludzi”.

Zastosowania

Pieluchomajtki dla dorosłych Seni

Pieluchomajtki dla dorosłych Seni

Wybierając jakie pieluchomajtki dla dorosłych kupić, zwróć uwagę, że mogą one posiadać bardzo dużo zastosowań. Polecane są szczególnie dla osób starszych wymagających stałej opieki (np. chorych na Alzheimera, niezdolnych do samodzielnego kontrolowania potrzeb fizjologicznych, leżących). Mogą być też dobre dla Ciebie, , jeśli cierpisz na nietrzymanie moczu (np. związane z ciążą). Przydają się również pacjentom po operacjach oraz w śpiączkach farmakologicznych. Wiesz chyba o tym, że są stosowane przez astronautów przez czas, w jakim muszą pozostawać w swoich kombinezonach. Ich zastosowania można wyliczać w nieskończoność.

Opinie

Pieluchomajtki dla dorosłych Breezers

Pieluchomajtki dla dorosłych Breezers

Jeśli zastanawiasz się, jakie pieluchomajtki dla dorosłych będą najlepsze, powinieneś przede wszystkim przeczytać opinie osób, które mają już z nimi doświadczenie. Recenzje poszczególnych produktów oczywiście różnią się miedzy sobą –  jak zapewne zauważyłeś, można dostrzec zarówno te bardziej, jak i mniej pozytywne. Użytkownicy i osoby, które kupują takie pieluchomajtki dla bliskich najczęściej narzekają na wysokie ceny produktów (mała paczka 10 szt. takich pampersów to cena od 17zł w górę), małą dostępność rozmiarów (szczególnie w sklepach stacjonarnych) oraz niedokładne dopasowanie. Są to rzeczy, na które nie ma się wpływu. Wiedz, że większość pieluchomajtek dla dorosłych oceniana jest dobrze pod względem chłonności czy wygody użytkowania – a to właśnie te aspekty wydają się być najważniejsze w wyborze pieluchomajtek.

 

 

Jakie pieluchomajtki będą Twoim wyborem?

Pieluchomajtki dla dorosłych to produkty cieszące się wieloma zastosowaniami i dość dobrymi opiniami użytkowników. Podkreślają oni, że są wygodne (tak w noszeniu jak i zakładaniu czy zdejmowaniu) i chłonne, a więc spełniają swoje najważniejsze role. Możesz odnieść wrażenie, że pieluchomajtki dla dorosłych są dość drogie i trudno dostępne. Jeśli będziesz używać ich często, warto zakupić je w Internecie, jako że cena będzie jednak dużo niższa niż w stacjonarnej aptece. Jak wskazują opinie użytkowników, zanim zdecydujesz się kupić większą ich ilość – sprawdź najpierw jak na Tobie leżą, kupując najmniejszą możliwą paczkę. Dopiero po osobistym przetestowaniu powinieneś zamówić większe opakowanie. 

 

Przeczytaj także:

Niezbędnik każdej kobiety: suszarka do włosów

Suszarka do włosów to niezbędny element wyposażenia każdej kobiety. Pomaga wystylizować fryzurę oraz szybko przygotować wilgotne kosmyki do wyjścia na dwór. Wydawałoby się, że zakup suszarki to bułka z masłem.

Zakręcone włosy: wybierz dobrą lokówkę

Hollywoodzkie loki pasują praktycznie każdej kobiecie. To taki klasyk, który można zaprezentować zarówno na eleganckim przyjęciu, jak i luźnym spotkaniu ze znajomymi, czy w pracy.

Obroń się sam: kup dobry gaz pieprzowy

Z pewnością każdy z nas, przynajmniej kilka razy w życiu znalazł się w sytuacji, gdzie dość poważnie obawiał się o bezpieczeństwo czy to o swoje, czy też osób bliskich (albo bardziej trywialnie: bezpieczeństwo naszego własnego portfela i telefonu).

Drobniej się nie da: blender!

Dzięki niemu gotowanie czy przygotowywanie shake’ów staje się czynnością łatwą, szybką i przyjemną. Zajmuje mało miejsca, a posiada mnóstwo funkcji, które czynią z niego niezastąpionego pomocnika kuchennego.