Jak wybrać trymer do brody? Czy warto go kupić?

Właściwie wystylizowanie zarostu wymaga posiadania specjalnych akcesoriów. Jednym z nich jest oczywiście trymer do brody.

Polecane trymery do brody


back to menu ↑

Dlaczego warto kupić trymer do brody?

Estetyczna oraz pięknie wystylizowana broda jest wizytówką każdego mężczyzny. Metod modelowania zarostu jest bardzo wiele. Mogą Ci w tym pomóc nie tylko kosmetyki, ale również maszynki do golenia oraz trymery do brody. Zapewniają one nie tylko bardzo dokładne działanie, ale również dają możliwość dopasowania zarostu do Twoich indywidualnych potrzeb. Trymer jest dostępny na rynku w bardzo wielu odmianach, które dają Ci możliwość modelowania oraz usuwania owłosienia z różnych części Twojego ciała. Między innymi z brody, nosa, uszu, z pach albo z klatki piersiowej. Występujące na naszym rynku urządzenia są bardzo różne, jeżeli chodzi o ich konstrukcję oraz najważniejsze parametry techniczne. Do tego jeszcze powinny dojść różnego rodzaju funkcje i dodatki, które umożliwią rozszerzenie funkcjonalności urządzenia. A co z cenami trymerów? Wszystko to powoduje, że gdy wybierasz trymer męski, to warto wcześniej bardzo dobrze przeanalizować oferowane modele.

Trymer

fot. AdobeStock

back to menu ↑

W jaki sposób działa trymer do brody?

Trymer jest urządzeniem, które jest przeznaczone do strzyżenia brody, wąsów oraz daje możliwość pozbycia się owłosienia w takich miejscach jak nos oraz uszy. Urządzenie daje możliwość dobrania wielu ustawień długości. W praktyce oznacza to, że nie musisz całkowicie pozbywać się brody. Najlepiej jest wykorzystywać trymer do systematycznej pielęgnacji oraz do stylizowania brody. Trymery do brodu dają możliwość uzyskania zarostu o równej długości. Jeżeli chodzi o działanie trymera, to bardzo przypomina on tradycyjne maszynki do włosów albo do brody. Posiadają one elementy tnące i specjalną nakładkę. To sprawia, że może on bardzo dużym stopniu ułatwić proces pozbywania się owłosienia albo jego stylizacji. Trymer do brody zapewnia również niezwykle wysoki poziom bezpieczeństwa. Nie musisz się martwić o to, że urządzenie się zatnie w czasie golenia. Chyba, że usuniesz nakładkę ochronną i będziesz chciał się ostrzyc na zero.

Trymer

fot. AdobeStock


back to menu ↑

Co jeszcze powinieneś wiedzieć na temat trymera?

Dobry trymer posiada kilkanaście małych nożyków, które znajdują się za specjalną osłoną. Nożyki obracają się z bardzo dużą prędkością oraz przycinają włoski, które dostają się do otworów w osłonie. To powoduje, że trymer jest perfekcyjnym urządzeniem do stylizacji brody. Dla wygody użytkowania istotna będzie też skala ustawień długości.

back to menu ↑

Czy lepszy będzie trymer do brody, czy uniwersalny?

Stylizacja brody to nie jest jedyna umiejętność, jaką ma trymer. Chcemy Ci powiedzieć trochę więcej na temat podziału tego rodzaju urządzeń. Tak naprawdę nie jest on wcale tak nieistotny, jak początkowo mogłoby się wydawać. Pierwszy rodzaj to oczywiście wspomniane już wcześniej i pewnie bardzo dobrze Ci znane trymery do brody. Jeżeli chcesz, żeby urządzenie charakteryzowało się bardzo wysoką precyzją działania, to wybierz trymer do brody, który będzie posiadał węższe ostrza. Bardzo często do takiego zestawu dołączane są również nakładki, które dają możliwość dobrania właściwej długości strzyżenia albo funkcję regulacji wysokości cięcia. Ta ostatnia funkcja jest oczywiście umieszczona już w samym trymerze do brody. Ostrza w trymerze do brody są umiejscowione blisko sienie. To sprawia, że urządzenie jest niezwykle precyzyjne w działaniu i nie podrażnia skóry. Dzięki takiemu trymerowi, możesz stylizować brodę, jak tylko chcesz. Chcielibyśmy w tym miejscu bardzo mocno podkreślić, że trymery do brody bardzo często wyróżniają się kompaktowymi wymiarami oraz bardzo małą wagą. Umożliwia to swobodne manewrowanie urządzeniem oraz strzyżenie we wszystkich tych miejscach, które są trudniej dostępne, na przykład przy uszach.

Drugim równie ważnym rodzajem są trymery do ciała. Posiadają one specjalną głowicę albo nasadkę grzebieniową. Są one przeznaczone do przycinania włosów na różnych częściach ciała. Zazwyczaj jest to klatka piersiowa oraz okolice pach. Te trymery są bezpieczne w działaniu.

back to menu ↑

Ranking trymerów do brody: TOP 10


ZakupowyPoradnik.pl
Logo
Enable registration in settings - general