Jak wybrać parasolkę ślubną dla panny młodej?

Własny ślub, a później ślub własnych dzieci to jedno z tych wydarzeń, których po prostu się nie zapomina. Większość kobiet już od najmłodszych lat myśli o tym, jak będzie wyglądał ich ślub. Dużo czasu poświęca na wybieranie w myślach sukni ślubnej, dodatków, fryzury oraz innych akcesoriów związanych z tym wydarzeniem. Zanim jednak staniesz na ślubnym kobiercu i powiesz to sakramentalne ,,tak”, to najpierw musisz się odpowiednio przygotować do tej uroczystej chwili. Zacznij od ustalenia listy gości oraz od wysłania zaproszeń. Później możesz zacząć poszukiwania perfekcyjnej sukni ślubnej i wyjątkowych dodatków do niej. Dzięki temu Twój wymarzony ślub nie zmieni się w wydarzenie traumatyczne, ponieważ jedyne na czym będziesz w stanie się skoncentrować, to czy ze wszystkim zdążysz i czy nie będzie jakiejś ślubnej wpadki.

Polecane parasolki ślubne


back to menu ↑

Ile czasu poświęcić na organizację przyjęcia ślubnego?

Daj sobie kilka tygodni, a najlepiej miesięcy do właściwego przygotowania się do uroczystości ślubnej. Organizacja samego przyjęcia weselnego zajmuje naprawdę bardzo dużo czasu. To samo dotyczy znalezienia wymarzonej sukni ślubnej. Gdy będziesz zapełniać kolejne strony w swoim notatniku, rzeczami, które musisz zrobić, to nie zapomnij o konieczności kupienia sobie odpowiedniej parasolki ślubnej. Bez względu na to, o jakiej porze roku zamierzasz brać ślub, to powinnaś się zabezpieczyć przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, w szczególności przed deszczem i przed śniegiem. Jak ochronić Twoją suknię ślubną przed zniszczeniem, jeżeli nagle rozpada się deszcz? Co powinnaś uwzględnić, gdy kupujesz parasolkę ślubną? Jaka parasolka skutecznie ochroni Cię przed deszczem, a jaka przed słońcem? Na jakie parametry parasolki ślubnej warto zwrócić uwagę?

Parasolka ślubna

fot. AdobeStock


back to menu ↑

Jakie są wyjątkowe akcesoria dla panny młodej?

Gromadzenie dodatków i akcesoriów ślubnych powinnaś rozpocząć parę miesięcy przed tym ważnym wydarzeniem. Tylko wtedy będziesz miała pewność, że ostatnie dni przed ślubem upłyną Ci na spokojnym dopinaniu wszystkiego na ostatni guzik, a nie na szaleńczym wyścigu z czasem. Te ostatnie dni przed ślubem powinnaś przeznaczyć na przykład na wizytę u kosmetyczki, u manikiurzystki, u fryzjera albo w salonie masażu. Chodzi o to, żebyś była piękna i maksymalnie odprężona. Wtedy zachwyci się Tobą nie tylko Pan Młody, ale również wszyscy goście, którzy przybędą na uroczystość ślubną. Poza najbardziej standardowymi dodatkami ślubnymi, takimi jak na przykład: szpilki, kopertówka, zestaw biżuterii, czy ozdoby do włosów, nie możesz zapomnieć o konieczności zakupienia parasolki ślubnej. Odejdziemy teraz na chwilę od spraw pogodowych. Bez względu na aurę, jaka będzie panowała na zewnątrz w dniu Twojego ślubu, to gustowna oraz elegancka, parasolka damska w kolorze białym lub beżowym, bardzo dobrze dopełni całość Twojej stylizacji ślubnej. Ten mały dodatek sprawi, że strój Twój i Pana Młodego, stanie się bardziej ponadczasowa i romantyczna. Parasolka ślubna jest koniecznym dodatkiem, jeżeli do urzędu stanu lub cywilnego albo do kościoła, jedziesz wspólne ze swoim narzeczonym nie samochodem, ale powozem ślubnym. Taki widok na pewno zapamiętają bardzo dobrze wszyscy goście. Ślubna parasolka będzie mogła stanowić naprawdę uroczy dodatkiem, który z powodzeniem możesz wykorzystać w czasie sesji fotograficznej w plenerze. Trudno jest nam sobie wyobrazić bardziej czarującą oraz romantyczną scenerię zdjęciową dla pary młodej, niż łąką i drzewa. Para młoda może w trakcie takiej sesji zdjęciowej zasłaniać się dyskretnie w czasie takiej sesji fotograficznej parasolką ślubną i z pewnością będzie wtedy przepięknie.

Parasolka ślubna

fot. AdobeStock

back to menu ↑

Czy ślubna parasolka przyda Ci się, jeżeli bierzesz ślub latem?

Oczywiście, że tak. Standardowa parasolka jest stosowana głównie wtedy, gdy chcesz osłonić się przed promieniami słonecznymi, deszczem, śniegiem oraz mocnymi porywami wiatru. Jednak na początku parasolki były używane tylko i wyłącznie do ochrony przed słońcem. Mlecznobiała skóra była wtedy na topie. Natomiast dziś warto mieć parasol ślubny, ponieważ będzie od doskonale pasował zarówno do klasycznej sukni ślubnej, jak i do letniej sukienki.

back to menu ↑

Ranking parasolek dla panny młodej: TOP 10


ZakupowyPoradnik.pl
Logo
Enable registration in settings - general