Jak wybrać buty do ślubu?

W tym poradniku zakupowym znajdziesz wszystko, co jest istotne przy wybieraniu butów dla Panny Młodej. Mamy dla Ciebie kilka praktycznych porad, dzięki którym w dniu ślubu będziesz się czuła się tylko pięknie, ale również nie będziesz się zmagała z niewygodnymi butami. Pomożemy Ci znaleźć perfekcyjne buty dla Panny Młodej.

Polecane buty do ślubu


back to menu ↑

Jak wybrać buty do ślubu?

Dzień ślubu to jedna z niewielu okazji w życiu, gdy musisz wyglądać czarująco. Nie możesz sobie pozwolić na pominięcie żadnego elementu. Właśnie dlatego odpowiednia stylizacja na ten dzień powinna być dużo wcześniej wybrana. Tylko wtedy będziesz miała szansę znaleźć odpowiednie dodatki ślubne do Twojej sukni. Nie zapomnij o wybraniu wygodnych butów, bo w przeciwnym razie to one znajdą się na pierwszym planie i nie będzie to dla Ciebie przyjemne. W dzisiejszym poradniku zakupowym znajdziesz bardzo dużo wskazówek i inspiracji odnoszących się do obuwia ślubnego. Zachęcamy do dalszej lektury.

Buty ślubne

fot. AdobeStock


back to menu ↑

Dobierz buty ślubne do Twojej osobowości, pory roku oraz miejsca ślubu

Czasy, gdy Panny Młode kupowały tylko i wyłącznie buty ślubne w kolorze białym, są zaliczane do słusznie minionych. Obecnie możesz sobie pozwolić na o wiele więcej. Do wyboru masz cały szereg kolorów, bez względu na to, jaki rodzaj butów ślubnych, chcesz mieć na swoich stopach. Najważniejsze jest to, żeby wybrane przez Ciebie obuwie ślubne współgrało z Twoją osobowością i indywidualnym stylem. Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Powinna wtedy wręcz emanować pewnością siebie. A nienaganny wygląd jest w tym w dużym stopniu pomoże. Powinnaś pamiętać o tym, żeby wybrane przez Ciebie buty były przede wszystkim wygodne. W końcu czeka Cię całonocne przyjęcie weselne. Pora roku to jeden z takich parametrów, którego po prostu nie możesz pominąć. Jeżeli bierzesz ślub w sezonie letnim, to postaw na przepiękne sandałki. Wtedy Twoje stopy nie będą się nadmiernie pocić, a Ty będziesz się czuła komfortowo. Natomiast, jeżeli Twój ślub wypada w sezonie jesienno-zimowym, to najlepszym wyborem będą kryte buty ślubne oprawione aksamitem. Gdy wybierasz buty ślubne, to weź również pod uwagę, miejsce ślubu. Jeżeli zamierzasz brać go na przykład na plaży, to powinnaś kupić letnie buty bez obcasów albo sandałki. Wtedy będziesz miała pewność, że w takich butach będzie Ci wygodnie, gdy będziesz musiała przejść parę kroków po piasku. Natomiast jeżeli chcesz wziąć ślub w ogrodzie, to dobrym pomysłem jest znalezienie obuwia ślubnego z praktyczną osłoną na obcas. Dzięki niej on z pewnością się nie złamie. Natomiast jeżeli będziesz brała ślub w miejscu, w którym będzie kamienna podłoga, to dobrym wyborem będą buty na grubym obcasie. Dzięki temu będziesz mogła się w nich swobodnie poruszać i będą stabilne. Zakup butów dobrze jest zrealizować na kilka miesięcy przed dniem ślubu. Jednak musisz wziąć pod uwagę, że do ślubu pogoda może się diametralnie zmienić. Buty ślubne zawsze muszą być dopasowane do pogody, zarówno w czasie ślubu, jak w podczas sesji fotograficznej w plenerze. Większość Panien Młodych nadal wybiera buty ślubne w kolorze białym. Jednak równie piękne są buty beżowe, srebrne albo złote. Możesz też całkowicie zaszaleć z kolorem butów do ślubu. Naprawdę nikt Ci tego nie zabroni. W końcu jest to Twój dzień. Możesz na przykład dopasować swoje buty ślubne do stroju Pana Młodego, do sukienki Twojej świadkowej albo do własnego wyobrażenia o tym, jak powinna się prezentować Twoja stylizacja ślubna.

Buty ślubne

fot. AdobeStock

back to menu ↑

Jak zaplanować zakup dobrej jakości obuwia ślubnego?

Bardzo możliwe, że tak samo jak my masz skłonność do zostawiania wszystkiego na ostatnią chwilę. Jednak w przypadku Twojego własnego ślubu może się to skończyć totalną katastrofą. Musisz pamiętać o tym, że wszystko co wiąże się z Twoim ślubem musi być od początku do końca zaplanowane i zrealizowane w odpowiednim czasie. Dotyczy to również butów ślubnych, ponieważ musisz sprawdzić, czy są one komfortowe na długo przed dniem przyjęcia weselnego. Życzymy Ci znalezienia jak najwygodniejszych butów na ślub.

back to menu ↑

Ranking butów do ślubu: TOP 10


ZakupowyPoradnik.pl
Logo
Enable registration in settings - general