Wyposażenie klubu fitness – jak skompletować idealną ofertę dla Twoich klientów?

Zastanawiasz się, jakim wyposażeniem fitness klubów uzupełnić swoją siłownię? A może dopiero urządzasz nowoczesne miejsce do ćwiczeń? Sprawdź, z jakim wyposażeniem fitness aktywni ćwiczą dzisiaj najchętniej!

Wyposażenie siłowni i klubów fitness – co oferujemy?

Urządzając od zera albo doposażając prowadzony przez siebie klub fitness lub siłownię, możesz zainteresować się sprzętem nowym bądź regenerowanym. Wyposażenie klubów fitness musi być nie tylko sprawne, lecz także bezpieczne i zapewniające odpowiednie postępy ćwiczeń. Dzięki tym czynnikom Twoi klienci będą czuli motywację do rozpoczynania kolejnych treningów.

Właśnie taki sprzęt fitness i wyposażenie siłowni znajdziesz w ofercie firmy Total Fitness Concept. Nowe produkty to akcesoria i wyposażenie klubu fitness znanych marek – Apus Sports, Jacobs Ladder i Oemmebi. Wśród maszyn regenerowanych przeważają rowery stacjonarne (pionowe i poziome), maszyny siłowe, bieżnie i crosstrainery takich marek, jak TechnoGym i Life Fitness.

Wsparcie edukacyjne dla inwestorów – szkolenia z marketingu i sprzedaży

Total Fitness Concept zapewnia również doradztwo w zakresie doboru sprzętu do potrzeb Twojego klubu fitness lub siłowni. Pracownicy dwóch działów handlowych – krajowego i międzynarodowego – to nie tylko specjaliści w swoim fachu, którzy doskonale znają sprzęt fitness, lecz także miłośnicy sportów i aktywności, którzy potrafią wczuć się w Twoich klientów. Takie połączenie doświadczenia, umiejętności i prywatnych zainteresowań sprawia, że jeszcze lepiej doradzają w kwestii wyposażenia klubów fitness i siłowni.

Functional Training Zone – nowoczesne rozwiązania do treningu funkcjonalnego

Jedną z najważniejszych stref w siłowaniach i fitness klubach jest dzisiaj Functional Training Zone, czyli przestrzeń służąca do treningu funkcjonalnego. Ćwiczenia tego typu polegają na wykorzystaniu ruchu funkcjonalnego, w tym masy własnego ciała. Ideą treningu funkcjonalnego jest wzmocnienie wszystkich partii mięśni, ale w taki sposób, aby nie stały się one bardziej rozbudowane.

Jakie wyposażenie klubu fitness sprawdzi się w strefie treningu funkcjonalnego? Wśród najważniejszego sprzętu fitness, który powinien znaleźć się na liście wyposażenia siłowni, mogą znaleźć się np. drążki do podciągania się, gumy oporowe, piłki lekarskie, skakanki, kettlebells, liny sling trainer i uchwyty do pompek.

Najlepszy sprzęt i akcesoria do ćwiczeń znajdziesz w Total Fitness Concept. Możesz wybrać urządzenia nowe lub po regeneracji.

ZakupowyPoradnik.pl
Logo
Enable registration in settings - general