Jaki kalendarz adwentowy z kosmetykami kupić?

Każdego roku już na początku grudnia zaczyna się odliczanie do świąt Bożego Narodzenia. Upływ czasu można mierzyć zwykłym kalendarzem lub za pomocą kalendarza adwentowego na przykład z kosmetykami. Taki kalendarz adwentowy nie tylko będzie pełnił w Twoim pokoju funkcję dekoracyjną, ale również użytkową. Kalendarze adwentowe z kosmetykami z każdym rokiem stają się coraz bardziej popularne. Zazwyczaj można w nich znaleźć zapach, miniaturki, produktów kosmetycznych, na przykład cieni do powiek, pudrów, balsamów lub kremów.

Polecane kalendarze adwentowe


back to menu ↑

Co to jest kalendarz świąteczny z kosmetykami?

W okresie przedświątecznych w sklepach i w domach panuje szaleństwo. Każdy gdzieś biegnie i ma wrażenie, że Wigilia jest już jutro. Z niczym nie można zdążyć. Przedświąteczna gorączka nikomu nie służy. Ten trudny dla niektórych czas można sobie w prosty sposób uprzyjemnić. Wystarczy sobie kupić kalendarz adwentowy z kosmetykami. Gdy każdego dnia możesz otworzyć tylko jedno okienko, to masz wrażenie, że czas płynie choćby odrobinę wolniej. Kalendarze adwentowe są przeznaczone do odliczania dni do świąt Bożego Narodzenia. Zgodnie z tradycją skreślanie upływającego czasu powinno zacząć się na 24 dni przed świętami. Kalendarz adwentowy nie ma nic wspólnego z notatnikiem z datami, ale ma określoną formę i okienka, które symbolizują poszczególne dni. W skrytkach są schowanie niewielkie produkty. Otwieranie poszczególnych okienek to ogromna przyjemność, o czym zdążył się już doskonale przekonać każdy, kto chociaż raz w życiu miał kalendarz adwentowy. To również doskonały pomysł na prezent. Najczęściej w kalendarzach adwentowych umieszczane są słodycze, niewielkie podarunki, bożonarodzeniowe figurki albo karteczki z cytatami. Z uwagi na niezwykle dekoracyjny charakter kalendarza adwentowego, będzie on się doskonale wpisywał w świąteczny wystrój Twojego pokoju.

Kalendarz z kosmetykami

fot. AdobeStock


back to menu ↑

Co możesz znaleźć w kalendarzu adwentowym z kosmetykami?

Wyjątkową odmianą kalendarzy adwentowych są kalendarze z kosmetykami. Charakteryzują się one tym, że w okienkach zostały schowane niewielkie produkty kosmetyczne. Mogą to być między innymi: próbki perfum, miniaturowe kremy do twarzy, cienie do powiek, podkłady, szminki do ust, bronzery, czy lakiery do paznokci. Chodzi o to, żeby konkretny produkt zmieścił się w tej miniaturowej skrytce. Najczęściej kalendarze adwentowe są przeznaczone dla kobiet. Jednak czasami w sklepach internetowych i stacjonarnych można również spotkać wersje dla mężczyzn. Kalendarze adwentowe są nie tylko bardzo dobrym sposobem na uprzyjemnienie sobie oczekiwania na święta Bożego Narodzenia, ale również doskonały pomysł na prezent na Mikołajki. Jeżeli zastanawiasz się nad tym, gdzie możesz kupić super kalendarz adwentowy, to zajrzyj do perfumerii. Na pewno znajdziesz w nich bardzo szeroki wybór kalendarzy adwentowych. Kalendarz adwentowy pełni nie tylko rolę dekoracyjną, ale również jest fajnym gadżetem i interesującym upominkiem. Obdarowana osoba, będzie nie mogła nim cieszyć długo, ponieważ znalezione w nim kosmetyki, będzie mogła wykorzystywać przez cały rok. Najlepiej wcześniej zapytać obdarowywaną osobę, których kalendarzy adwentowych już zawartość zna. Tylko wtedy będzie miała ona prawdziwą niespodziankę.

Kalendarz z kosmetykami

fot. AdobeStock

back to menu ↑

Jak wybrać najlepszy kalendarz adwentowy z kosmetykami?

Wybór perfekcyjnego świątecznego kalendarza adwentowego wcale nie jest prostym zadaniem. Zachęcamy Cię do podstawienia na produkty o bardzo wysokiej jakości. W tanich kalendarzach adwentowych zazwyczaj połowa zawartości to tak zwane buble, czyli na przykład pilniczki albo gumki do włosów. W dodatku przerażająco słabej jakości. Jeżeli chcesz mieć pewność, że kupiony przez Ciebie na prezent kalendarz adwentowych, oczaruje bliską Ci osobę, to lepiej zapłacić za niego kilkaset złotych i cieszyć się nim przez cały rok. To również wspaniały pomysł na prezent dla samej siebie. W końcu Ty również zasługujesz na odrobinę luksusu. Nawet na co dzień. Warto od razu do czasu docenić samą siebie i trochę zaszaleć. Zresztą na dobry kalendarz adwentowy można sobie odłożyć pieniądze już wcześniej i wtedy to nie będzie szok dla Twojego portfela.

back to menu ↑

Ranking kalendarzy adwentowych: TOP 10


ZakupowyPoradnik.pl
Logo
Enable registration in settings - general