Dlaczego warto wybrać kalendarz adwentowy na prezent?

Czy zastanawiasz się nad tym, co możesz podarować swoim bliskim na Święta Bożego Narodzenia? Jeżeli tak, to powinieneś przemyśleć takie zakupy dużo wcześniej. Wybór z pewnością będzie większy, a poszukiwania nie będą w Tobie wywoływały poczucia stresu. Poniżej znajdziecie kilka rad, jak znaleźć idealny prezent dla bliskiej Ci osoby.

Polecane kalendarze adwentowe


back to menu ↑

Warto pomyśleć o prezentach bożonarodzeniowych dużo wcześniej

Jest już parę dni po Mikołajkach. Nie pewny znak, że święta są coraz bliżej. Większość osób niestety kupuje prezenty dla najbliższych w ostatniej możliwej chwili. Jest wtedy bardzo duże prawdopodobieństwo, że nie będą to trafione prezenty. W dodatku musisz się liczyć z tym, że będzie Cię czekało stanie w bardzo dużych kolejkach w galeriach handlowych. To może spowodować u Ciebie stan przedzawałowy i poczucie bezradności. Bardzo często półki w sklepach z zabawkami są praktycznie puste i nie ma już nic, co mógłbyś kupić dla swojego dziecka. Właśnie dlatego powinieneś się dobrze zastanowić dużo wcześniej, co takiego chcesz podarować bliskim Ci osobom na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Tak naprawdę już w październiku zaczynają się pojawiać na rynku pierwsze świąteczne oferty. Mogą to być na przykład różnego rodzaju zestawy kosmetyczne. Bardzo popularne są w ostatnich latach zakupy przez internet. Zakupy w sieci to gwarancja, że nie będziesz musiał godzinami stać w kolejkach i się denerwować. W szczególności teraz, gdy pandemia koronawirusa trwa w najlepsze i wychodząc do galerii narażasz własne zdrowie i życie. W Internecie możesz na spokojnie obejrzeć każdy przedmiot, który chcesz kupić i w dodatku w większości przypadków kurier dostarczy Ci go pod same drzwi. Wiele marek tworzy nawet specjalne katalogi świąteczne, w których pokazuje swój asortyment na Boże Narodzenie. Co warto jest kupić swoim bliskim?

Kalnedarz adwentowy

fot. AdobeStock


back to menu ↑

Z czego wynika popularność kalendarzy adwentowych?

Pewnie znasz doskonale tradycyjne kalendarze adwentowe z 24 okienkami, który były wypełnione wspaniałymi w smaku czekoladkami. Dzięki nim każdy, niezależnie od wieku mógł sobie osłodzić Święta Bożego Narodzenia. Taki kalendarz dawał naprawdę mnóstwo radości. Aktualnie popularność tego rodzaju rozwiązań, skłoniła producentów kalendarzy adwentowych do wprowadzenia w nich bardzo wielu urozmaiceń. Dlatego na rynku w tym roku pojawiło się mnóstwo kalendarzy adwentowych z kosmetykami, herbatami, skarpetkami, czy z zabawkami. Nawet dla psów. Na pewno kalendarz adwentowy będzie stanowił wspaniały prezent. Najważniejsze jest jednak to, żebyś wcześniej zorientował się, jakie są zainteresowania obdarowywanej przez Ciebie osoby. Kalendarz adwentowy tak naprawdę najlepiej byłoby dostać na Mikołajki. Wynika to stąd, że wtedy przez wiele dni w grudniu osoba obdarowana będzie mogła w odpowiednim czasie otwierać okienka. Jednak podarowanie kalendarza na Święta Bożego Narodzenia również jest dobrym pomysłem. W końcu wtedy też jest niespodzianką. Z tą różnicą, że otwieraną za jednym razem. Wśród ofert sklepów internetowych i stacjonarnych możesz znaleźć zarówno kalendarze adwentowe odpowiednie dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Bardzo popularne są kalendarze z klockami Lego. Takie kalendarze z pewnością dadzą bardzo wiele radości wszystkim młodym budowniczym. Dzięki takim klockom maluch będzie mógł jeszcze bardziej rozwinąć swoją wyobraźnię i kreatywność. Kalendarz adwentowy sprawia, że maluch może każdego dnia dokładać kolejny element do swojej budowli z klocków. Możesz wybrać dla dziecka takie konstrukcje do składania, jakie wydają Ci się najbardziej odpowiednie. Mogą to być na przykład zamki, samochody, łodzie podwodne albo całe miasteczka. Często można spotkać również sezonowe oferty na klocki Lego tematyczne. Mogą być one inspirowane jakimś filmem lub bajką. Nasze propozycje to między innymi: Harry Potter”, seria „Star Wars” lub Lego Friends.

Kalendarz adwentowy

fot. AdobeStock

back to menu ↑

Kalendarz adwentowy to doskonała okazja do wypróbowania nowych marek kosmetycznych

W kalendarzu adwentowym zamiast 24 pełnowartościowych produktów, otrzymujesz 24 mniejsze produkty. Dzięki temu możesz sprawdzić, czy dany kosmetyk Ci odpowiada.

back to menu ↑

Ranking kalendarzy adwentowych: TOP 10


ZakupowyPoradnik.pl
Logo
Enable registration in settings - general