Jakie gry na PS4 warto kupić?

Jeżeli koronawirus zmusił się do pozostania w domu i już nie masz pomysłu, co zrobić z wolnym czasem, to mamy dla Ciebie coś wyjątkowego. W tym poradniku zakupowym przedstawimy Ci kilka gier na konsole, które sprawią, że czas kwarantanny minie szybciej i przyjemniej. W tym zestawieniu znalazły się gry PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro. Wybraliśmy zarówno gry jednoosobowe, jak i na wielu graczy. Dzięki temu nie będziesz się nudził ani Ty, ani członkowie Twojej rodziny lub lokatorzy.

Polecane gry na PS4


back to menu ↑

God of War

Nie musisz być zagorzałym wielbicielem slasherów, żeby móc się cieszyć najnowszą wersją przygód Kratosa. Gra ma mroźny, delikatnie nordycki klimat. Główny bohater razem z synem muszą zmierzyć się z hordami potworów. God of War jest grą, w której akcja toczy się naprawdę wartko. To gra przygodowa z naprawdę wciągającą fabułą. Siłą rzeczy krwawe walki schodzą na trochę dalszy plan. Jeżeli lubisz gry w tym klimacie, to z pewnością zachwycą się rewelacyjnie wyglądające ataki oraz widowiskowe walki. Jeżeli poza wciągającą rozgrywką bardzo ważna jest dla Ciebie strona wizualna, to w przypadku God of War, z pewnością się nie zawiedziesz. Gra wykorzystuje technologię HDR. Z tego względu, gdy masz w swoim domu telewizor, to możesz osiągnąć naprawdę wysoką jasność. Na pewno połączenie PlayStation z telewizorem da Ci o wiele więcej przyjemności z gry. Gra God of War jest dostępna w wielu sklepach internetowych i stacjonarnych. Kosztuje mniej więcej 50 złotych. Czasami możesz znaleźć tę grę w obniżonej cenie. Zanim kupisz konkretną grę, warto zajrzeć do jakiejś porównywarki cenowej, aby wybrać jak najkorzystniejszą ofertę. Gry czasami potrafią być przecenione nawet o połowę.

Gry na PS4

fot. AdobeStock

back to menu ↑

Unravel 2

Unravel 2 to wyjątkowo interesująca gra, która funkcjonuje w trybie kooperacji. Ta gra umożliwia oderwanie się od rzeczywistości i przeniesienie się do bajkowego świata. Główni bohaterowie to również baśniowe postaci, których zadaniem jest przeprowadzenie Cię płynnie przez kolejne etapy rozgrywki. Twoim zadaniem jest wcielenie się w dwie postaci z włóczki. Dzięki temu materiałowi możesz pokonywać napotkane po drodze przeszkody oraz rozwiązywać kolejne zagadki. To bardzo ciekawa produkcja. To bardzo ciekawa propozycja dla osób, które chcą grać z kimś w grę i brać aktywny udział w rozgrywce. Ta gra będzie odpowiednia również dla dzieci, ponieważ nie ma w niej żadnych scen przemocy, ani treści nieodpowiednich dla najmłodszego odbiorcy. Dziecko również może się cieszyć grą. W dodatku musi trochę pogłówkować, żeby przejść kolejne etapy gry. To doskonała rozrywka dla całej rodziny.

Gry na PS4

fot. AdobeStock


back to menu ↑

Spider Man

Spider Man w najnowszej wersji na PlayStation 4, to z pewnością jedna z lepszych gier, jakie zostały wydane w ostatnim czasie. Fabuła jest tak samo prosta, jak w poprzednich osłonach. Spider Man walczy z wrogami i buja się na pajęczynie między wieżowcami w Nowym Jorku. Jednak fani tej serii na pewno będą zachwyceni. Rozgrywka jest bardzo lekka i przyjemna. Natomiast fabuła opiera się na kilku wątków, które opierają się na losach znanych z poprzednich części Spider Mana bohaterów komiksowych. Jeżeli do fabuły możemy się niestety trochę przyczepić, to do systemu walki już zupełnie nie możemy. Trzeba go nawet bardzo pochwalić. W grze możesz tworzyć rozmaite kombinacje ciosów, atakować z góry, rzucać przedmiotami, wiązać przeciwników w powietrzu oraz nieustannie strzelać siecią. Ten ostatni element lubimy chyba najbardziej. Warto tutaj jeszcze dodać, że Spider Man posiada swój system osiągnięć. Nie jest to dodatek do gry, ale jej całkiem rozbudowana część. Dzięki temu możesz czerpać przyjemność z szukania kolejnych plecaków oraz elementów odnoszących się do pozostałych postaci Marvela.

back to menu ↑

Wiedza to potęga

Wiedza to potęga to jedna z tych gier, które skutecznie wciągają na całe popołudnie. Najlepiej gra się w nią, gdy jest więcej chętnych do rozgrywki. Wystarczy mieć jednego pada, że uruchomić grę na PlayStation 4.  Jest to rodzaj gry logicznej, w której liczy się szybkość i pomysłowość. Życzymy powodzenia!

back to menu ↑

Ranking gier na PS4: TOP 10


ZakupowyPoradnik.pl
Logo
Enable registration in settings - general