Jakie są najlepsze gry Star Wars?

Coraz dłuższe wieczory zachęcają nie tylko do zakupu jesiennych dekoracji, ale również do przypomnienia sobie najlepszych gier Star Wars. Zarówno najnowsze propozycje, jak i te trochę starsze są godne uwagi. Zachęcamy Cię do przeczytania tego poradnika zakupowego. Może dzięki niemu uda Ci się poznać jakieś całkiem nowe gry

Polecane gry StarWars


back to menu ↑

Nasza propozycja numer jeden to Star Wars Jedi: Upadły Zakon

Gra Star Wars Jedi: Upadły Zakon charakteryzuje się bardzo przystępną mechaniką i jest zwieńczeniem rewelacyjnej historii Rycerzy Starej Republiki. Pięć lat po wydarzeniach, które miały miejsce w części Knights of the Old Republic, czyli po wojnie pomiędzy Jedi i Sithami, wszechświat zamienił się w prawdziwą ruinę. Jednak konflikt cały czas wisi w powietrzu. To tylko od graczy będzie zależało w jaki sposób zakończy się ta historia. Jest to jedna z najlepszy gier Star Wars. Chociaż nie ma ona najlepszej jak na dzisiejsze standardy grafiki, to Star Wars: Knights of the Old Republic II – The Sith Lords jest grą, do której naprawdę warto powrócić. W tej opowieści nadal wykrywa się ogromną moc. A w czasie jesiennych deszczy to właśnie sił najbardziej wszystkim brakuje.

Gry Star Wars

fot. AdobeStock

back to menu ↑

Nasza propozycja numer dwa to Star Wars: The Old Republic

Tylko dzięki grom komputerowym z serii Star Wars masz możliwość powalczyć z innymi użytkownikami o możliwość panowania w Galaktyce. Mamy tutaj oczywiście ma myśli tryb MMORPG. Jeżeli tak jak my lubisz gry z serii Star Wars to masz powody do jakości. Właśnie dla Ciebie stworzono część Star Wars: The Old Republic. Jest to niezwykle modernistyczna wizja fabularnego MMO. W tej części najważniejsza jest oczywiście sama opowieść. Akcja gry rozgrywa się kilka tysięcy lat przed wydarzeniami, które były pokazane w filmach, ale czy to jest naprawdę aż tak bardzo ważne? W tej grze, tak jak w innych są rycerze Jedi i Sithowie. Mocy w tej części z pewnością nie zabraknie. Nie jest to tak dobra część jak na przykład Star Wars Galaxies, ale niewiele jej brakuje. W dodatku w tę grę komputerową możesz grać całkowicie za darmo. Jeżeli szukasz gry Star Wars, w którą będziesz mógł sobie pograć z przyjaciółki, to szczerze polecamy Ci Star Wars The Old Republic. Opowieść w tej części toczy się naprawdę wartko i choćby z tego powodu warto sprawdzić, czy spodoba się również Tobie. Chociaż część Star Wars The Old Republic miała swoją premierę już bardzo wiele lat temu, to nadal serwery są pełne. Nie brakuje osób, które ciągle kochają tę grę albo poznają ją na nowo. Ta część naprawdę jest warta Twojej uwagi. Wypuszczono do niej również specjalny dodatek. Onslaught to nowa historia. Dzieje się na zupełnie nowej planecie. Jest też całkiem odmienna rasa i fabuła. Też dobrze byłoby się nią zainteresować.

Gry Star Wars

fot. AdobeStock


back to menu ↑

Nasza propozycja numer trzy to Star Wars Jedi: Upadły Zakon

Rozmaite tytuły ze świata Star Wars już zdarzało nam się testować, ale ta część jest naprawdę wyjątkowa. Jest to połączenie takich gier komputerowych jak: Dark Souls, Tomb Raider, Sekiro i Uncharted. Możesz mieć tu do czynienia z bezlitosnymi pojedynkami oraz akrobacjami na cmentarzach. W części Star Wars Jedi: Upadły Zakon wcielasz się w jednego z ostatnich strażników galaktyki, którzy przetrwali do wydaniu niemoralnego i bezlitosnego Rozkazu 66. Tylko od tego jak bardzo zręczne masz palce, zależy, czy resztki Zakonu Jedi będą w stanie pokonać Palpatina, czy będzie to ich niesławny koniec.

back to menu ↑

Nasza propozycja numer cztery to Star Wars: Battlefront II

Bitwy ze świata Star Wars zachwycały i zawsze tak już będzie. Wszyscy wielbiciele tej sagi grają w gry komputerowe właśnie po to, żeby spróbować swoich sił w okopach rebeliantow, szturmowców albo klonów. Star Wars: Battlefront II to doskonała okazja do spojrzenia na galaktyczną wojnę z perspektywy zarówno szeregowego żołnierza, jak i tak silnych wojowników jak na przykład Darth Vader albo Luke Skywalker. Chociaż akurat ta część gier Star Wars ma tylu samo fanów, co przeciwników, to warto w nią zagrać ze względu na wspaniałą oprawę graficzną. Możliwości jeżeli chodzi o pojedynki również są całkiem niezłe.

back to menu ↑

Ranking gier StarWars: TOP 10


ZakupowyPoradnik.pl
Logo
Enable registration in settings - general