Jaki prezent kupić na Dzień Dziadka?

Z dziadkiem jest bardzo podobnie jak z babcią pod tym względem. Oni nigdy niczego nie potrzebują. Oni zawsze wszystko mają. Co w takim razie im kupić? Wielu wnuków ma z tym problem. Jeżeli Ty też, to zachęcamy Cię do uważnego przeczytania tego poradnika zakupowego. Mamy świadomość tego, że kupienie dobrego prezentu dla dziadka jest dużym wyzwaniem. Jednak mamy pewność, że z naszą pomocą doskonale sobie z nim poradzisz. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów na prezent na Dzień Dziadka. Część z nich może być dla Ciebie sporym zaskoczeniem, ale dla dziadka będzie tym, czego on w danej chwili potrzebuje. Dajemy Ci na to gwarancję.

Polecane prezenty na Dzień Dziadka


back to menu ↑

Czy dobrym pomysłem na prezent dla dziadka będzie pudełko na zegarki?

Zapewniamy Cię, że tak. Bardzo dobrym prezentem z okazji Dnia Dziadka będzie właśnie pudełko na zegarki. Polecamy je szczególnie dla tych starszych panów, którzy są urodzonymi kolekcjonerami. Może Twój dziadek ma każdy zegarek na inną okazję i nie ma odpowiedniego miejsca do ich przechowywania? Jeżeli ktoś kocha zegarki, to jedyne o czym myśli to, to żeby mu się one nie zgubiły, ani nie zniszczyły. Odpowiednie pudełko ochroni je przed jednym i przed drugim. W takim pudełku Twój dziadek będzie mógł również przechowywać na przykład spinki do mankietów, czy obrączkę ślubną. Przy wybieraniu pudełka na zegarki, zwróć uwagę na to, żeby miało ono bardzo dużo przegródek w różnych rozmiarach. Kolejną ważną rzeczą jest to, żeby zmieściło się w nim jak najwięcej zegarków dziadka i pozostałych bibelotów. Oczywiście, jeżeli chcesz na prezent na Dzień Dziadka przeznaczyć więcej pieniędzy, to z powodzeniem możesz do takiego pudełeczka dodać firmowy zegarek. Dziadek z pewnością ucieszy się z kolejnego łupu w swojej kolekcji.

Prezent dla dziadka

fot. AdobeStock


back to menu ↑

Co myślisz o kupieniu swojemu dziadkowi etui na koszulę?

Tak, na koszulę, a nie na telefon. Nic źle nie przeczytałeś. Doskonale wiemy, że jest to kolejny niezwykle nietypowy pomysł na prezent na Dzień Dziadka, ale mamy nadzieję, że mu się spodoba. Jedyne, czego nie możemy mu odmówić, to praktyczność. Takie etui na koszule jest wprost idealnym prezentem na Dzień Dziadka. Mimo upływu lat dziadkowie mają to do siebie, że przez cały czas chcą się prezentować męsko i elegancko. W sklepach internetowych i stacjonarnych możesz znaleźć etui ochronne na koszulę, które jak sama jego nazwa mówi, bardzo skutecznie ochroni ją przed wygnieceniem. Gnieść lubi każdy, a prasować prawie nikt. Każda metoda uchronienia koszuli przed wygnieceniem jest na wagę złota. Jeżeli Twój dziadek uwielbia mieć perfekcyjnie wyprasowane koszule, to takie etui z pewnością go zachwyci. Etui posiada wyprofilowany kształt, który skutecznie chroni kołnierzyk przed pognieceniem oraz wytrzymałą konstrukcję. Chcemy jeszcze dodać, że takie etui na koszule sprawdzi się również doskonale w czasie podróży. Etui na koszule jest zamykane na zamek błyskawiczny.

Prezent dla dziadka

fot. AdobeStock

back to menu ↑

Jaki jest nasz kolejny pomysł na prezent na Dzień Dziadka?

Jeżeli ulubionym zajęciem Twojego ukochanego dziadka jest chodzenie na grzyby to koniecznie kup mu nóż dla grzybiarza. Ten nóż tak samo jak koszula powinien mieć specjalne etui, do którego dziadek będzie mógł go szybko schować. Najlepiej wybierz taki nożyk dla grzybiarza, który jest w prosty sposób składany. W dodatku chcemy Ci zwrócić uwagę na to, że do takiego nożyka często dodawany jest pędzelek przeznaczony do czyszczenia oraz usuwania pozostałości ściółki i resztek ziemi. Etui sprawia natomiast, że nożyk dla grzybiarzy można komfortowo i wygodnie przenosić.

back to menu ↑

A może Twojemu dziadkowi przyda się specjalny słój na nalewki?

Słoik na nalewki w dużym rozmiarze z komfortowym kranikiem da Twojemu dziadkowi możliwość samodzielnego przygotowywania nalewek albo niebanalne podawanie swoim gościom innych, kupionych przez niego alkoholi. Taki słój na nalewki zazwyczaj ma pojemność jednego litra. Najlepiej wybierz taki model, który jest postawiony na wygodnym, drewnianym stojaku. Taki słój na nalewki z pewnością przypadnie do gustu każdemu dziadkowi, który lubi tego rodzaju trunki.

Która z tych propozycji podoba Ci się najbardziej?

back to menu ↑

Ranking prezentów na Dzień Dziadka: TOP 10


ZakupowyPoradnik.pl
Logo
Enable registration in settings - general