Jakie książki o rozwoju osobistym warto mieć na swojej półce?

Najlepiej się czyta takie książki o rozwoju osobistym, które są poparte własnym doświadczeniem autora. Rozwój osobisty daje możliwość wprowadzenia do Twojego życia potrzebnych Ci zmian. Tak naprawdę rady z książek psychologicznych, mogą Ci pomóc w osiągnięciu sukcesu zawodowego lub osobistego i dać poczucie, że jesteś szczęśliwym człowiekiem. W dzisiejszych czasach po prostu trzeba osiągnąć sukces i być zauważonym. Właśnie dlatego książki o rozwoju osobistym cieszą się tak ogromnym powodzeniem. Naprawdę już nie wiadomo, co wybrać. Część księgarni niestety idzie w ilość, a nie w jakość. Rady niektórych guru od tego, jak być szczęśliwym, są banalne i tak naprawdę niczego dobrego nie wniosą do Twojego życia. Jakie książki na temat rozwoju osobistego warto mieć w swojej domowej biblioteczce? W tym poradniku zakupowym umieściliśmy kilka bardzo interesujących propozycji.

Polecane książki o rozwoju osobistym


back to menu ↑

Jakie książki o rozwoju osobistym, mogą Ci pomóc w poprawie Twojego życia?

Najbardziej do działania motywują takie książki o rozwoju osobistym, które bazują na życiu ich autora. Historie prawdziwe mają to do siebie, że niosą ze sobą pozytywne emocje i dają nadzieję, że u nas też się poprawi.

Książki rozwój osobisty

fot. AdobeStock


back to menu ↑

Obudź w sobie olbrzyma – Anthony Robbins

Ta książka opisuje metody oraz techniki samodoskonalenia. Mają one za zadanie pomoc Ci w osiąganiu różnych życiowych celów. Autor bardzo przekonująco obrazuje za dokonywać zmian w swoim życiu, jak przejść przez poszczególne etapy. Uczy tego, żeby działać w taki sposób, żeby mieć realny wpływ na wszystkie dziedziny w Twoim życiu. Autor jest bardzo wnikliwym obserwatorem ludzkiej psychiki. Doskonale rozumie Twoje codzienne zachowania i uczy jak pozbyć się szkodliwych nawyków. Autor tej książki jest doceniany zarówno przez amerykański biznes, jak i przez rząd USA. Rady, których udziela są wyjątkowo cenne, ponieważ bazują one na jego życiowych doświadczeniach. Do wszystkiego doszedł sam i zaczynał od zera. Obecnie zarządza aż dziewięcioma firmami. Natomiast omawiana przez nas książka, jak i pozostałe, których jest autorem, mają status bestsellerów. Nie zawsze Anthony Robbins miał w życiu tak prosto. W jego życiu też były dotkliwe porażki, sięgnął dna. Pewnego razu został już bez żadnych środków do życia i borykał się z bardzo dużą nadwagą. Najważniejszy w jego życiu był dzień, gdy przez niezapłacone w terminie rachunki, wyłączono mu energię elektryczną. To właśnie wtedy poczuł w sobie siłę. Nauczył się ją w sobie budzić i z niej korzystać. To właśnie dzięki niej dziś z pełnym przekonaniem można go nazwać człowiekiem sukcesu.

Książki rozwój osobisty

fot. AdobeStock

back to menu ↑

Możesz uzdrowić swoje życie – Louise L. Hay

Ta książka nie pozostawia obojętnym nikogo, kto ją raz przeczytał. Autorka pokazuje przyczyny ludzkich problemów w różnych sferach życia. Daje również rady, jak powinieneś sobie z nimi radzić na co dzień. Autorka tego bestsellerowego poradnika mówi o tym, że psychika jest odpowiedzialna za wszystkie ludzkie problemy. Gdy poradzisz sobie ze swoją psychiką, to uda Ci się rozwiązać wszystkie pozostałe problemy. Czy to działa? Jak przekonują miliony osób na całym świecie, które przeczytały tę książkę, podane w niej rady są znakomite. Tylko korzystać i czerpać z życia jak najwięcej. Wracając jednak do samej książki o rozwoju osobistym, to warto wspomnieć o tym, że podane przez autorkę sposoby radzenia sobie z różnymi problemami psychicznymi nie są wyssane z palca. Wręcz przeciwnie. Sama zmagała się z ciężką chorobą nowotworową. W swojej książce opisuje jak się wtedy czuła i co pomogło jej wyjść na prostą. Co ciekawe autorce udało się samodzielnie wyleczyć, jeszcze zanim miała operację. Gdy już udało jej się pokonać chorobę nowotworową, to otworzyła środek terapeutyczny. Pomaga w nim osobom uwolnić swój życiowy potencjał i odkrywać sobie. Osoby, którym zmieniła życie są jej dozgonnie wdzięczne. Listy do autorki płyną z całego świata. Warto na sam koniec podkreślić, że zaprezentowane w tej książce sposoby, mogą być pomocne nie tylko w przypadku zdrowia, ale dosłownie każdej dziedziny życia.

back to menu ↑

Ranking książek o rozwoju osobistym: TOP 10


ZakupowyPoradnik.pl
Logo
Enable registration in settings - general