Czym są odlewki perfum i dlaczego warto z nich korzystać?

Czasem spotykamy się z małymi opakowaniami perfum, które stanowią odlewki z oryginalnych flakonów. To warte przetestowania produkty doskonałe dla osób chcących przetestować nowy zapach. A może zamierzasz mieć wiele różnych perfum na łazienkowej półce i dobierać je w zależności od nastroju i okoliczności? Właśnie z tych powodów warto kupić dekanty.

Odlewki perfum – co to?

Kiedy szukasz idealnego zapachu, czasem musisz przetestować wiele produktów, zanim trafisz na „ten jedyny”. Jednak nie każdy chce wydawać na te testy pieniądze – oryginalne zapachy w dużych flakonach kosztują kilkaset złotych. Zamiast nich warto wybrać dekanty, czyli odlewki lub niepełne buteleczki.

Odlewki perfum to oryginalne zapachy przelane do mniejszych flakoników. Właściwie od oryginałów różnią się wyłącznie wyglądem flakonika – są mniejsze, ale dzięki temu bardziej podręczne. Idealne do testowania w warunkach codziennych – w domu, w pracy, na imprezie. Gdy okażą się nietrafione, wówczas wydatek kilkunastu złotych nie będzie dla Ciebie tak odczuwalny.

Odlewki perfum – idealne, gdy szukasz swojego zapachu

Ile razy zdarzyło Ci się zachwycić jakimś zapachem, by po wyjściu z drogerii, na następny dzień stwierdzić, że ten zupełnie do Ciebie nie pasuje? Innym problemem jest sytuacja, w której zapach bardzo krótko utrzymuje się na skórze i szybko się z niej ulatnia, po kilku godzinach nie zostawiając już żadnego śladu.

Jest jeszcze jedna kwestia – testowanie kilku zapachów podczas jednej wizyty w drogerii zazwyczaj nie daje pożądanych rezultatów. Węch ludzki jest w stanie odróżnić raptem kilka aromatów jeden po drugim. Większa ilość sprawia, że nie pracuje już tak wydajnie i może spłatać Ci figla. Ratunkiem nie będzie ani aplikacja na odzież, ani na dedykowany papierek.

Odlewki, próbki, dekanty – wyłącznie oryginalne

Trzeba bardzo uważnie wybierać sklep, w którym kupujesz próbki perfum damskich oraz męskich. Najbardziej wiarygodne są odlewnie sprzedające w 100% oryginalne zapachy, z tym że przelane do mniejszych flakoników – od 3 do 20 ml. Wśród nich możesz znaleźć same perełki – perfumy codzienne i ekskluzywne, na zimę i lato, słodkie i cytrusowe. Zazwyczaj dostępne są takie marki jak Burberry, Calvin Klein, Chanel, Dolce&Gabbana, Armani, Givenchy, Gucci, Kenzo, Lacoste, Prada, Ralph Lauren, Versace, Yves Saint Laurent.

Kiedy warto kupować odlewki?

Bez względu na to, czy dopiero szukasz swojego zapachu, czy chcesz zmienić używane od lat kosmetyki – zacznij od zakupienia ich w mniejszych flakonikach. Pomyśl, ile produktów nabędziesz w tej cenie, jaką musiałbyś zapłacić za jedną oryginalną buteleczkę aromatu w drogerii. To opłacalne, zarówno dla Ciebie, jak również wtedy gdy zamierzasz obdarować bliską osobę, tworząc dla niej wieloelementowy zestaw kosmetyków.

Odlewki świetnie sprawdzają się jako próbniki. Jeśli zatem szukasz najlepszego sposobu, jak testować perfumy, warto zdecydować się warto na odlewki.

ZakupowyPoradnik.pl
Logo
Enable registration in settings - general