Jaki zestaw i urządzenie do wykonywania hybryd wybrać na początek?

Lakiery hybrydowe są w dzisiejszych czasach tak bardzo popularne, że coraz więcej kobiet decyduje się na wykonywanie manicure hybrydowego samodzielnie w domu. Produkty do stylizacji paznokci za pomocą metody hybrydowej możesz szybko kupić w najbliższej drogerii albo w centrum handlowym. Tak naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś kupiła wszystkie niezbędne produkty i spróbowała samodzielnie zrobić manicure hybrydowy. Jak skompletować wszystkie potrzebne produkty albo wybrać przygotowany przez producenta zestaw startowy i nie przepłacić? W końcu w internecie możesz przeczytać, że do zrobienia prawidłowej hybrydy jest konieczny zakup miliona rzeczy. Pewnie właśnie to sprawia, że wyłączasz tablet, w którym udało Ci się znaleźć tę informację i zajmujesz się czymś innym. Podpowiemy Ci w tym poradniku zakupowym, w jaki sposób powinnaś wybrać odpowiedni zestaw startowy do manicure hybrydowego. Zachęcamy do dalszej lektury.

Polecane zestawy do wykonania hybryd


back to menu ↑

Czy kupienie gotowego zestawu startowego do wykonania hybrydy jest dobrym pomysłem?

Wiele osób jest przekonanych o tym, że jest to absolutnie najlepsze możliwe rozwiązanie. Jednak prawda jest taka, że to zależy od sytuacji. Zestawy oferowane przez producentów lakierów hybrydowych są bardzo wysokiej jakości i często możesz w nich znaleźć różne interesujące gadżety. To też dobry pomysł na prezent dla kobiety. Jednak prawda jest taka, że czasami producenci do takiego zestawu startowego wrzucają przedmioty, które są zupełnie nieprzydatne do manicure hybrydowego. Jeżeli zależy Ci na tym, żeby w atrakcyjnej cenie kupić tylko potrzebne produkty do manicure hybrydowego, to najlepiej będzie, gdy zgromadzisz je sama.

Zestaw do manicure hybrydowego

fot. AdobeStock


back to menu ↑

Co tak naprawdę jest potrzebne do wykonania manicure hybrydowego?

Do domowego manicure hybrydowego tak naprawdę potrzebujesz tylko kilka produktów. Wbrew opinii specjalistów od marketingu. Mamy tutaj na myśli te przedmioty, które są niezbędne. Oczywiście, jeżeli masz taką chęć, to możesz sobie jeszcze dokupić kilka gadżetów, które uprzyjemnią Ci cały zabieg. Pamiętamy o tym, że omawiamy tutaj zestaw do manicure hybrydowego dla osób, które wykonują go po raz pierwszy. W związku z tym, nie mają żadnych przedmiotów, które mogłyby się do niego przydać. Są to: baza hybrydowa, top hybrydowy, kolorowy lakier hybrydowy, cleaner, waciki bezpyłowe, pilnik o wysokiej gradacji, bloczek polerski, kopytko do odsuwania skórek lub patyczki drewniane, aceton, lampa UV lub LED. Wymienione produkty oraz akcesoria umożliwią Ci zrobienie manicure hybrydowego i we właściwy sposób później zdjąć go z paznokci. Wymieniliśmy tutaj przedmioty, które są absolutnym minimum. Możesz do nich oczywiście dodać coś jeszcze. Jednak od czegoś trzeba zacząć. Nie wymieniliśmy tutaj zbyt wielu rzeczy. Jeżeli chcesz, żeby ten zestaw do manicure hybrydowego był bardziej rozbudowany, to dokup przedmioty, które uważasz za potrzebne.

Zestaw do manicure hybrydowego

fot. AdobeStock

back to menu ↑

Co jest najważniejsze w zestawie do manicure hybrydowego?

Najważniejsze są oczywiście lakiery hybrydowe oraz lampa UV lub LED. Pamiętaj o tym, że jedno i drugie musi charakteryzować się jak najwyższą jakością. Warto poczytać w internecie jeszcze więcej na temat lakierów hybrydowych oraz wyboru lampy UB. Wszystkie pozostałe wymienione przez nas przedmioty z zestawu startowego to tak naprawdę drobiazgi. Znajdziesz je w większości drogerii i hurtowni kosmetycznych. Ich marka nie ma tutaj zbyt dużego znaczenia. Mamy tutaj na myśli na przykład: pilniki, narzędzia do manicure, waciki oraz cleaner, czy aceton. Pamiętaj o tym, żeby wybrać cleaner oraz aceton w jak największej pojemności. Jeżeli przejrzysz oferty gotowych zestawów startowych, to szybko będziesz mogła zauważyć, że zazwyczaj mają one bardzo małą pojemność. Wtedy będziesz musiała za chwilę kupować nowe kosmetyki i nie ma to większego sensu. Pamiętaj o tym, że cleaner i aceton do każdego manicure hybrydowego są potrzebne w dużych ilościach. Nie łudź się też, że producenci do zestawu startowego dodadzą produkty lepszej jakości, niż te, które możesz znaleźć w najbliższej drogerii lub zamówić przez internet. Lampa UV powinna mieć odpowiednią moc (minimum 80W) oraz wbudowany timer.

back to menu ↑

Ranking zestawów do wykonania hybryd: TOP 10


ZakupowyPoradnik.pl
Logo
Enable registration in settings - general