Jakie zabawki dla psa do wody kupić?

Gdy wakacje się zaczynają, to jest powód do radości, zarówno dla psów, jak i dla ich właścicieli. W tym poradniku zakupowym podpowiemy Ci, jakie zabawki dla psa, będą odpowiednie do tego, żeby zabrać je nad wodę. Okres wakacyjny to czas wyjazdów i bardzo długo wyczekiwanych urlopów. Coraz częściej i chętniej właściciele czworonogów podejmują decyzję o zabraniu zwierzaka ze sobą. Jednym z bardzo często wybieranych przez turystów kierunków są miejscowości nad morzem albo położone nad urokliwymi jeziorami. Polska przecież z nich słynie, a z Mazur możemy Ci naprawdę dumni. Warto zabrać ze sobą w te rejony psa bez względu na to, czy wybierasz się na kilkugodzinny, czy na kilkudniowy wyjazd. W tym poradniku zakupowym znajdziesz kilka propozycji zabawek dla psa, które będą niezastąpione w czasie wakacyjnych wypadów nad morze albo nad jezioro.

Polecane zabawki dla psa do wody


back to menu ↑

Czy zabrać ze sobą pływaki, aportery lub frisbee dla psa?

Bardzo duży wybór gadżetów, które będą odpowiednie do zabawy w wodzie ma wiele firm. Niektóre się nawet specjalizują w tego rodzaju zabawkach dla psów. Niektóre firmy produkują na przykład świetne zabawki do aportowania. Nowoczesne, estetycznie wykonane oraz wspaniałej jakości zabawki dla psa zmotywują go do fizycznej aktywności. Jednocześnie będą one wspomagały utrzymanie więzi między czworonogiem a człowiekiem.

Zabawki dla psa do wody

fot. AdobeStock

back to menu ↑

Pogoń za…kaczym kuperkiem

Jedną z bardzo interesujących zabawek odpowiedni do wody jest gumowa piłeczka z dołączonym do niej kaczym kuperkiem. Całość jest wykonana z bardzo lekkiej piaski. Taka budowa powoduje, że zabawka dla psa unosi się na wodzie jak spławik. To sprawia, że kaczy kuperek zawsze będzie nad wodą. Gdy Twój pupil go zobaczy, to na pewno się nim od razu zainteresuje. Może nawet zdecyduje się, żeby próbować taką kaczkę złapać za ten kuperek? Jeżeli Twój zwierzak nie przepada za kaczkami, to na rynku dostępna jest też taka sama zabawka, z tą różnicą, że nad wodą unosi się nie kaczy kuperek, ale aligator albo krokodyl. Pogoń za takim drapieżnikiem to dla pieska o wiele większe wyzwanie.

Zabawki dla psa do wody

fot. AdobeStock


back to menu ↑

Aportowanie jest fajne

Kolejna nasza propozycja zabawki dla psa to wody to aporter. Został on zrobiony z pianki, która jest pokryta nylonową tkaniną w żywych kolorach. Dzięki temu, że do jej produkcji zostały wykorzystanie lekkie materiały, bardzo dobrze ta zabawka unosi się na wodzie. Dla wyważenia w locie oraz dla lepszej przyczepności, ramiona aportera mają gumowe zakończenia. To wszystko sprawia również, że zabawka nie odbija się bez sensu od wody, a zwierzakowi łatwiej się jest nią bawić. Taka zabawka bardzo dobrze się sprawdzi, gdy wybierasz się z psem nad jezioro albo nad morze. Na kilka dni lub godzin.

back to menu ↑

Zabawki do wody dla wielbicieli klasyki

W sklepach internetowych i stacjonarnych możesz również znaleźć zabawki dla psów do wody, które są o wiele bardziej klasyczne. Oczywiście nie oznacza to, że są one od razu mniej nowoczesne. Ciekawą propozycją może być na przykład połączenie dwóch piłek wykonanych z naturalnej gumy oraz z nylonowej taśmy. Taka zabawka dla psa, będzie doskonałą opcją, w przypadku wielu aktywności. Pies może ją aportować, przeciągać oraz łapać w wodzie, ponieważ unosi się ona na powierzchni jeziora.

back to menu ↑

Kilka słów podsumowania

Oczywiście nie są to jedyne zabawki, którymi można się bawić z psem w jeziorze. Zabawki dla psa do wody powinny być wyprodukowane z nietonących materiałów, żeby bardzo dobrze unosiły się na powierzchni. W dodatku powinny mieć jakąś nietypową, oryginalną formę i kolor. Dzięki temu psiak od razu je zauważy i ruszy do szalonej zabawy. Zachęcamy też do przejrzenia oferty sklepów internetowych z pewnością razem z Twoim pupilem znajdziecie zabawkę, która sprawi Wam radość. Życzymy udanej zabawy! Zanim jednak kupisz konkretną zabawkę dla psa do wody, to najpierw sprawdź, jakiej jest jakości. Sprawdź też opinie o niej w internecie. Dzięki temu będziesz miał pewność, że szalona zabawa w wodzie będzie całkowicie bezpieczna dla Twojego zwierzaka. Pamiętaj też, że zabawka nie musi być abstrakcyjnie droga, żeby była atrakcyjna dla Twojego psa.

back to menu ↑

Ranking zabawek do wody dla psa: TOP 10


ZakupowyPoradnik.pl
Logo
Enable registration in settings - general