Jak wykonać dekoracje z balonów?

Często przy organizacji przyjęcia zastanawiamy się jakie dekoracje stworzą najlepszy efekt. Oprawa jest jednym z ważniejszych elementów imprez- to właśnie ona w pełni oddaje charakter przyjęcia. Jakie elementy należy wziąć pod uwagę? Co sprawi, że goście zapamiętają całe wydarzenie na długie lata?

Dekoracje urodzinowe z balonów

Balony są najczęstszą propozycją na różnego rodzaju okazje. Jest to zdecydowanie ulubiony element najmłodszych gości. Różnorodne kształty, wzory oraz barwne kolory przyciągają wzrok i na długo pozostają w pamięci. Nasuwa się pytanie- co ciekawego można stworzyć z balonów? 

Zdecydowanie najłatwiejszym elementem do stworzenia własnoręcznej ozdoby mogą być bukiety z balonów lateksowych, które wspaniale okraszą całe pomieszczenie. W zależności od okazji możemy dopasować kolorystykę i wzornictwo. Warto urozmaicić taki bukiet o balon foliowy w odpowiednim motywie. Dla przykładu- wiązankę balonów w tęczowych kolorach z dodatkiem foliowego jednorożca możemy wykorzystać jako dekorację przyjęcia z motywem tych kolorowych kucyków…psst świetnie sprawdzi się również jako prezent, który z pewnością namaluje na twarzy solenizantki ogromny uśmiech. 

Takie bukiety można dopasować pod okazje i właściwy motyw przyjęcia. Rozmaitość kolorów sprawi, że całość nie będzie zwyczajna, dlatego nie bójcie się eksperymentować. Do pęku balonów najlepiej sprawdzają się balony 30-centymetrowe dobrej jakości, które znajdziecie na stronie https://mojeparty.pl/

Najchętniej wybierane połączenie kolorów na uroczyste przyjęcia z okazji okrągłych 40, 50 czy 60 urodzin to zdecydowanie czerń i złoto. Z dodatkiem przezroczystych balonów ze złotym konfetti stworzą niebywałą kombinację, która zachwyca za każdym razem.

Stelaże na pomoc z tworzeniem dekoracji

Aby stworzyć niebanalną dekorację okazyjną, z pomocą przyjdą nam stojaki. W ofercie sklepu Moje Party znajdziemy kilka propozycji, które przydają się do tworzenia odpowiednich ozdób urodzinowych. Stojaki znacznie ułatwiają i usprawniają pracę nad tworzeniem oprawy pomieszczenia i nie tylko- pięknie prezentują się również na zewnątrz. Dzięki nim mamy pewność, że balony pozostaną na miejscu, odpowiednio doczepione do stojaków. 

Kompozycja z balonów bez użycia stojaków

Brak stelaży absolutnie nie przekreśla naszych planów- bez nich również jesteśmy w stanie odtworzyć doskonałą dekorację. Girlanda balonowa jest dość wymagająca, natomiast końcowo daje najlepsze wrażenie. Efektownie spełnia swoją rolę na przyjęciach z motywem np. jednorożców, podwodnego świata czy dinozaurów. 

Do naszej balonowej kreacji dobrze jest wykorzystać balony w różnych rozmiarach- 12 cm, 23 cm oraz 27 cm. Jeśli planujemy wysoką i rozbudowaną girlandę, przydadzą się dodatkowo balony w rozmiarze 48 cm, które świetnie urozmaicą naszą dekorację.

Zdecydowanie poleca się mnogość kolorów i rozmiarów, dzięki nim jesteśmy w stanie uzyskać piękny efekt 3D. Takie girlandy można śmiało urozmaicić o balony foliowe, dzięki czemu wiązanka wpasuje się w wybrany motyw imprezy. Wiele osób decyduje się również na dodanie lekkiej okrasy w postaci motylków czy roślinności.

ZakupowyPoradnik.pl
Logo
Enable registration in settings - general